ALTRAD-Mostostali tugevus peitub pikaajalises kogemuses tellingute ja raketiste tootmises. Meie kaubamärgi jõud paigutab meid Euroopa parimate ettevõtete hulka. Meie automatiseeritud ja robotiseeritud tootmistehased ning tehnilised rajatised paistavad silma modernsuse poolest. Samas näitavad tugev turupositsioon ja kõrge kvaliteediga tooted meie stabiilsust.

Oma klientide ja partnerite arvates võime end julgelt pidada selle sektori juhtivaks ettevõtteks. Meie ettevõte eristub tänu tehnilistele detailidele tähelepanu pööramisele, kuid meie peamine prioriteet on hea korraldus ja klienditugi.

ALTRAD-Mostostal on kindel ja usaldusväärne äripartner ja me saavutame selle tänu:

klientide vajaduste ja ootuste põhjalikule täitmisele,

tõhusale ja õigeaegsele tarnele,

professionaalsetele ja kvalifitseeritud inseneridele, tehnilistele nõustajatele ja müügiesindajatele,

toimivale müügivõrgustikule,

sellele, et tooted valmistatakse parima kvaliteediga materjalidest.

Tegutseme tellinguturul juba aastast 1993. Oleme oma tehasesse paigaldanud kõige moodsamad tehnilised seadmed, mida omakorda toetab tõhus teadustöö. Töötame pidevalt tootmisprotsessi täiustamise nimel, et alati tarnida kõrgema kvaliteediga tooteid. Meie seadmeid testiti kõige keerulisematel ehitusplatsidel ja sageli ka ekstreemsetes tingimustes. Tänu sellele kogemusele saame pakkuda uusi tooteid ja moodsaid tehnilisi lahendusi.

Kõik ALTRAD-Mostostali tooted on loodud spetsiaalselt klientide vajaduste rahuldamiseks. Iga kliendiga tegeletakse individuaalset, nii et saame tema nõudmisi täita parimal viisil. ALTRAD-Mostostal tagab oma klientidele terviklikud teenused, hõlmates disaini, tootmist, müüki ja ka transporti.

ALTRAD – Mostostal